Υψηλή ισχύς εύρος ζώνης 850nm SLED δίοδος για ιατρική OCT
  • Air ProΥψηλή ισχύς εύρος ζώνης 850nm SLED δίοδος για ιατρική OCT
  • Air ProΥψηλή ισχύς εύρος ζώνης 850nm SLED δίοδος για ιατρική OCT
  • Air ProΥψηλή ισχύς εύρος ζώνης 850nm SLED δίοδος για ιατρική OCT
  • Air ProΥψηλή ισχύς εύρος ζώνης 850nm SLED δίοδος για ιατρική OCT

Υψηλή ισχύς εύρος ζώνης 850nm SLED δίοδος για ιατρική OCT

Μπορείτε να είστε σίγουροι για την αγορά High Power Wide-bandwidth 850nm SLED Diode For Medical OCT από το εργοστάσιό μας και θα σας προσφέρουμε την καλύτερη εξυπηρέτηση μετά την πώληση και την έγκαιρη παράδοση.

στέλλω ερώτηση

προϊόν περιγραφή

1. Εισαγωγή Υψηλής Ισχύος εύρους ζώνης 850nm SLED Diode for Medical OCT

Αυτή η δίοδος λέιζερ καθορίζει τις απαιτήσεις για τη μονάδα διόδωσης εκπομπής φωτός οπτικής ίνας μονής λειτουργίας (SLED) που χρησιμοποιείται σε εφαρμογές υψηλής αξιοπιστίας. Το έγγραφο καθορίζει το module καθώς και το συγκεκριμένο chip on submount που πρέπει να χρησιμοποιηθεί για τη συναρμολόγηση του module.

2. Χαρακτηριστικό της υψηλής ισχύος εύρους ζώνης 850nm SLED Diode for Medical OCT

SLED υψηλής ισχύος 850nm.

Πακέτο ψυγείου 14PIN Dual-In-Line (DIL) και Butterfly.

Με φωτοδίοδο εξωτερικής οθόνης.

Συνδετήρας FC / APC.

3. Εφαρμογή δίοδος SLED μεγάλου εύρους ζώνης 850nm για ιατρική ΥΧΕ

Οφθαλμική & Ιατρική ΥΧΕ;

Γυροσκόπια οπτικών ινών.

Ανίχνευση ρεύματος οπτικών ινών.

4. Οπτικό-ηλεκτρικό χαρακτηριστικό της υψηλής ισχύος εύρος ζώνης 850nm SLED δίοδος για ιατρική ΥΧΕ

Παράμετρος Σύμβολο Ελάχ. Τύπος. Μέγιστη. Μονάδα
Λειτουργικό ρεύμα ΑΝ 0 - 140 μΑ
Ισχύς σε SMF ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΟ 3 5 - mW
Κέντρο μήκους κύματος Î »Γ 830 850 870 νμ
Εύρος ζώνης FWHM - 40 50 - νμ
Φασματικός κυματισμός [RB = 0,1 nm] - - 0.1 0.2 dB
Παρακολούθηση ρεύματος διόδου IMPD 50 200 (**) - A
Τάση προκατάληψης PD Monitor Vb 0 - -10 V
Λειτουργικό ρεύμα ΑΝ 0 - 140 μΑ
Ισχύς ex-facet ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΟ 9 15 - mW
Κέντρο μήκους κύματος Î »Γ 830 850 870 νμ
Εύρος ζώνης FWHM - 40 50 - νμ
Φασματικός κυματισμός [RB = 0,1 nm] - - 0.1 0.2 dB

5. Λεπτομέρειες προϊόντος για δίοδο SLED μεγάλου εύρους ζώνης 850nm για ιατρική OCT

Φάσμα διόδων SLED 850nm.

6. Παράδοση, αποστολή και εξυπηρέτηση υψηλής ισχύος εύρους ζώνης 850nm SLED δίοδος για ιατρική OCT

Όλα τα προϊόντα έχουν δοκιμαστεί πριν από την αποστολή.

Όλα τα προϊόντα έχουν εγγύηση 1-3 ετών. (Αφού άρχισε η περίοδος εγγύησης ποιότητας να χρεώνεται το κατάλληλο κόστος συντήρησης.)

Εκτιμούμε την επιχείρησή σας και προσφέρουμε μια άμεση πολιτική επιστροφής 7 ημερών. (7 ημέρες μετά την παραλαβή των στοιχείων)

Εάν τα είδη που αγοράζετε από το κατάστημά μας δεν είναι τελειοποιημένης ποιότητας, δεν λειτουργούν ηλεκτρονικά στις προδιαγραφές των κατασκευαστών, απλώς επιστρέψτε τα σε εμάς για αντικατάσταση ή επιστροφή χρημάτων.

Εάν τα στοιχεία είναι ελαττωματικά, ενημερώστε μας εντός 3 ημερών από την παράδοση.

Οποιαδήποτε αντικείμενα πρέπει να επιστραφούν στην αρχική τους κατάσταση για να πληρούν τις προϋποθέσεις για επιστροφή χρημάτων ή αντικατάσταση.

Ο αγοραστής είναι υπεύθυνος για όλα τα έξοδα αποστολής.

7. Συχνές ερωτήσεις

Ε: ποιο είναι το πακέτο που χρειάζεστε;

Α: Το box optronics μπορεί να προσαρμόσει το πακέτο σύμφωνα με τις ανάγκες σας.

Ε: Ποια είναι η απαίτηση για την ισχύ εξόδου;

Α: Τα οπτικά κουτιά μπορούν να προσαρμοστούν σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας.

Hot Tags: Υψηλή ισχύς εύρους ζώνης 850nm SLED Δίοδος για ιατρικές OCT, κατασκευαστές, προμηθευτές, χονδρική, εργοστάσιο, προσαρμοσμένη, χύμα, Κίνα, κατασκευασμένη στην Κίνα, φτηνή, χαμηλή τιμή, ποιότητα

αναφέρω κατηγορία

στέλλω ερώτηση

Παρακαλούμε, παρακαλούμε να δώσετε την ερώτησή σας στην παρακάτω φόρμα. ( EN ) Θα απαντήσω σε 24 ώρες .
验证码,看不清楚?请点击刷新验证码