Hi1060 Fiber Coupled 1310nm Fiber Laser Module
  • Air ProHi1060 Fiber Coupled 1310nm Fiber Laser Module
  • Air ProHi1060 Fiber Coupled 1310nm Fiber Laser Module
  • Air ProHi1060 Fiber Coupled 1310nm Fiber Laser Module
  • Air ProHi1060 Fiber Coupled 1310nm Fiber Laser Module

Hi1060 Fiber Coupled 1310nm Fiber Laser Module

Καλώς ήλθατε να αγοράσετε Hi1060 Fiber Coupled 1310nm Fiber Laser Module από εμάς. Κάθε αίτημα από τους πελάτες απαντά εντός 24 ωρών.

στέλλω ερώτηση

προϊόν περιγραφή

1. Εισαγωγή του Hi1060 Fiber Coupled 1310nm Fiber Laser Module

Η πηγή λέιζερ μήκους κύματος 1310nm υιοθετεί τσιπ λέιζερ ημιαγωγών DFB, έξοδο ινών μονής λειτουργίας, επαγγελματικό σχεδιασμό κυκλώματος οδήγησης και έλεγχο TEC για την εξασφάλιση της ασφαλούς και σταθερής λειτουργίας του λέιζερ.

2. Χαρακτηριστικό του Hi1060 Fiber Coupled 1310nm Fiber Laser Module

Υψηλή ισχύς εξόδου

Ισχύς και φασματική σταθερότητα

Πακέτο Benchtop ή Module.

3. Εφαρμογή Hi1060 Fiber Coupled 1310nm Fiber Laser Module

Πηγή φωτός σπόρου

Λέιζερ ινών;

Έρευνα για μη γραμμική οπτική.

4. Οπτικό-ηλεκτρικό χαρακτηριστικό του Hi1060 Fiber Coupled 1310nm Fiber Laser Module

Παράμετροι Μονάδα Αξίες Σημειώσεις
Μήκος κύματος λειτουργίας νμ 1310 ± 0,5  
Ισχύς εξόδου mW 10/20 Προσαρμόσιμο
Φασματικό λιβάδι MHz â ‰ ¤ 3  
Αναλογία καταστολής πλευρικής λειτουργίας dB > 50  
Ασφάλεια ισχύος
(Βραχυπρόθεσμα 15 λεπτά)
dB â ‰ ± 0,02  
Ασφάλεια ισχύος
(Μακροχρόνια 8 ώρες)
dB â ‰ ± 0,05  
Συνδετήρας - FC / APC  
Τύπος ινών - SMF-28e  
Διαστάσεις χιλ 260 (Π) × 280 (Δ) × 120 (Υ) Πάγκος
90 (Π) × 70 (Δ) × 15 (Υ) Μονάδα μέτρησης
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος V AC 110 ~ 240V Πάγκος
DC 5V / 4Α Μονάδα μέτρησης
Διεπαφή επικοινωνίας - Γυναίκα DB9 (RS232)  
Θερμοκρασία λειτουργίας -20 ~ +65  
Θερμοκρασία αποθήκευσης -40 ~ +85  

5. Τυπική χαρακτηριστική καμπύλη του Hi1060 Fiber Coupled 1310nm Fiber Laser module

6. Παράδοση, αποστολή και εξυπηρέτηση Hi1060 Fiber Coupled 1310nm Fiber Laser Module

Όλα τα προϊόντα έχουν δοκιμαστεί πριν από την αποστολή.

Όλα τα προϊόντα έχουν εγγύηση 1-3 ετών. (Αφού άρχισε η περίοδος εγγύησης ποιότητας να χρεώνεται το κατάλληλο κόστος συντήρησης.)

Εκτιμούμε την επιχείρησή σας και προσφέρουμε μια άμεση πολιτική επιστροφής 7 ημερών. (7 ημέρες μετά την παραλαβή των στοιχείων)

Εάν τα είδη που αγοράζετε από το κατάστημά μας δεν είναι τελειοποιημένης ποιότητας, δεν λειτουργούν ηλεκτρονικά στις προδιαγραφές των κατασκευαστών, απλώς επιστρέψτε τα σε εμάς για αντικατάσταση ή επιστροφή χρημάτων.

Εάν τα στοιχεία είναι ελαττωματικά, ενημερώστε μας εντός 3 ημερών από την παράδοση.

Οποιαδήποτε αντικείμενα πρέπει να επιστραφούν στην αρχική τους κατάσταση για να πληρούν τις προϋποθέσεις για επιστροφή χρημάτων ή αντικατάσταση.

Ο αγοραστής είναι υπεύθυνος για όλα τα έξοδα αποστολής.

7. Συχνές ερωτήσεις

Ε: Ποιο είναι το μήκος κύματος που θέλετε;

Α: Έχουμε την επιλογή 1270nm-1610nm.

Ε: Ποια είναι η απαίτηση για την ισχύ εξόδου;

Α: Έχουμε επιλογές 10mW 20mW, μπορούμε επίσης να προσαρμόσουμε σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας.

Ε: Σχετικά με τη διάσταση του πακέτου, έχετε κάποια απαίτηση;

Α: Έχουμε τον τύπο της μονάδας και τον πάγκο για επιλογή.

Hot Tags: Hi1060 Fiber Coupled 1310nm Fiber Laser Module, Κατασκευαστές, Προμηθευτές, Χονδρικό, Εργοστάσιο, Προσαρμοσμένο, Χύμα, Κίνα, Κατασκευασμένο στην Κίνα, Φτηνές, Χαμηλές Τιμές, Ποιότητα

αναφέρω κατηγορία

στέλλω ερώτηση

Παρακαλούμε, παρακαλούμε να δώσετε την ερώτησή σας στην παρακάτω φόρμα. ( EN ) Θα απαντήσω σε 24 ώρες .
验证码,看不清楚?请点击刷新验证码