1550nm Fiber Laser με μονάδα οδήγησης
  • Air Pro1550nm Fiber Laser με μονάδα οδήγησης
  • Air Pro1550nm Fiber Laser με μονάδα οδήγησης
  • Air Pro1550nm Fiber Laser με μονάδα οδήγησης
  • Air Pro1550nm Fiber Laser με μονάδα οδήγησης

1550nm Fiber Laser με μονάδα οδήγησης

1550nm Fiber Laser With Driver Module υιοθετεί τσιπ λέιζερ ημιαγωγών DFB, έξοδο ινών μονής λειτουργίας, επαγγελματικό σχεδιασμό κυκλώματος οδήγησης και έλεγχο TEC για τη διασφάλιση της ασφαλούς και σταθερής λειτουργίας του λέιζερ.

στέλλω ερώτηση

προϊόν περιγραφή

1. Εισαγωγή 1550nm Fiber Laser With Driver Module

Η πηγή λέιζερ μήκους κύματος 1550nm υιοθετεί τσιπ λέιζερ ημιαγωγών DFB, έξοδο ινών μονής λειτουργίας, επαγγελματικό σχεδιασμό κυκλώματος οδήγησης και έλεγχο TEC για την εξασφάλιση της ασφαλούς και σταθερής λειτουργίας του λέιζερ.

2. Δυνατότητα λέιζερ ινών 1550nm με μονάδα οδήγησης

Υψηλή ισχύς εξόδου

Ισχύς και φασματική σταθερότητα

Πακέτο Benchtop ή Module.

3. Εφαρμογή 1550nm Fiber Laser With Module Driver

Οπτικός αισθητήρας;

Λέιζερ ινών;

Έρευνα για μη γραμμική οπτική.

4. Οπτικό-Ηλεκτρικό Χαρακτηριστικό 1550nm Fiber Laser With Module Driver

Παράμετροι Μονάδα Αξίες Σημειώσεις
Μήκος κύματος λειτουργίας νμ 1550 ± 0,5 C-band ITU
Ισχύς εξόδου mW 10 ~ 2000 Προσαρμόσιμο
Φασματικό λιβάδι MHz â ‰ ¤ 3 100KHz, 1MHz
Αναλογία καταστολής πλευρικής λειτουργίας dB > 50  
Ασφάλεια ισχύος
(Βραχυπρόθεσμα 15 λεπτά)
dB â ‰ ± 0,02  
Ασφάλεια ισχύος
(Μακροχρόνια 8 ώρες)
dB â ‰ ± 0,05  
Συνδετήρας - FC / APC  
Τύπος ινών - SMF-28e  
Διαστάσεις χιλ 260 (Π) × 280 (Δ) × 120 (Υ) Πάγκος
150 (Π) × 125 (Δ) × 30 (Υ) Μονάδα μέτρησης
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος V AC 110 ~ 240V Πάγκος
DC 5V / 4Α Μονάδα μέτρησης
Διεπαφή επικοινωνίας - Γυναίκα DB9 (RS232)  
Θερμοκρασία λειτουργίας -20 ~ +65  
Θερμοκρασία αποθήκευσης -40 ~ +85  

5. Χαρακτηριστική καμπύλη λέιζερ ινών 1550nm με μονάδα οδήγησης

6. Παράδοση, αποστολή και εξυπηρέτηση 1550nm Fiber Laser με μονάδα οδήγησης

Όλα τα προϊόντα έχουν δοκιμαστεί πριν από την αποστολή.

Όλα τα προϊόντα έχουν εγγύηση 1-3 ετών. (Αφού άρχισε η περίοδος εγγύησης ποιότητας να χρεώνεται το κατάλληλο κόστος συντήρησης.)

Εκτιμούμε την επιχείρησή σας και προσφέρουμε μια άμεση πολιτική επιστροφής 7 ημερών. (7 ημέρες μετά την παραλαβή των στοιχείων)

Εάν τα είδη που αγοράζετε από το κατάστημά μας δεν είναι τελειοποιημένης ποιότητας, δεν λειτουργούν ηλεκτρονικά στις προδιαγραφές των κατασκευαστών, απλώς επιστρέψτε τα σε εμάς για αντικατάσταση ή επιστροφή χρημάτων.

Εάν τα στοιχεία είναι ελαττωματικά, ενημερώστε μας εντός 3 ημερών από την παράδοση.

Οποιαδήποτε αντικείμενα πρέπει να επιστραφούν στην αρχική τους κατάσταση για να πληρούν τις προϋποθέσεις για επιστροφή χρημάτων ή αντικατάσταση.

Ο αγοραστής είναι υπεύθυνος για όλα τα έξοδα αποστολής.

7. Συχνές ερωτήσεις

Ε: Ποιο είναι το μήκος κύματος που θέλετε;

Α: Έχουμε 1530nm 1550nm 1560nm επιλογές.

Ε: Ποια είναι η απαίτηση για την ισχύ εξόδου;

Α: Έχουμε 10mW 100mW και 1000mW, μπορούμε επίσης να προσαρμόσουμε σύμφωνα με την απαίτησή σας.

Ε: Σχετικά με τη διάσταση του πακέτου, έχετε κάποια απαίτηση;

Α: Έχουμε τον τύπο της μονάδας και τον πάγκο για επιλογή.

Hot Tags: 1550nm Fiber Laser With Module Driver, Κατασκευαστές, Προμηθευτές, Χονδρικό, Εργοστάσιο, Προσαρμοσμένο, Χύμα, Κίνα, Κατασκευασμένο στην Κίνα, Φτηνές, Χαμηλές Τιμές, Ποιότητα

αναφέρω κατηγορία

στέλλω ερώτηση

Παρακαλούμε, παρακαλούμε να δώσετε την ερώτησή σας στην παρακάτω φόρμα. ( EN ) Θα απαντήσω σε 24 ώρες .
验证码,看不清楚?请点击刷新验证码